Node Order by Term (1.0.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
