Node Order by Term (1.0.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Not published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കാത്തവ
