Node Order by Term (1.0.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Published
vi: Đã công bố

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Order
vi: Thứ tự

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
