Node Order by Term (1.0.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Not published
az: Dərc olunmayıb
