Node Order by Term (1.0.3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Order
hr: Redoslijed

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
