Node Order by Term (1.0.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Not published
ur: غیر شائع شدہ
