Node Order by Term (1.0.3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Order
af: Bestelling

en: Not published
af: Nie gepubliseerd
