Node Order by Term (1.0.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Published
am: የታተመ
