Node Order by Term (1.0.3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Order
ku: ڕیز

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
