Node Order by Term (1.0.3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
