Node Order by Term (1.0.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
