Node Order by Term (1.0.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى
