Node Paypal Payment (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: On
az: Aktiv

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: settings
az: parametrlər

en: Off
az: Söndürülüb

en: Live
az: Canlı
