Node Paypal Payment (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: On
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: settings
fi: asetukset

en: Off
fi: Pois päältä

en: Id
fi: Tunniste

en: Amount
fi: Määrä

en: Payment Status
fi: Maksun tilanne

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Fee
fi: Maksu

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue
