Node Paypal Payment (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Title
no: Tittel

en: On
no: På

en: Settings
no: Innstillinger

en: settings
no: innstillinger

en: Off
no: Av

en: Id
no: ID

en: Amount
no: Beløp

en: Live
no: Offentlig tilgjengelig
