Node Paypal Payment (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: On
pt: Ligado

en: Settings
pt: Definições

en: settings
pt: configurações

en: Off
pt: Desligado

en: Amount
pt: Quantia

en: Payment Status
pt: Estado do Pagamento

en: Live
pt: Ao vivo

en: Fee
pt: Taxa

en: Thank you
pt: Obrigado

en: Additional settings
pt: Definições adicionais
