Node Paypal Payment (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: On
ca: Actiu

en: Settings
ca: Paràmetres

en: settings
ca: paràmetres

en: Off
ca: Inactiu

en: Amount
ca: Import

en: Live
ca: En viu
