Node Paypal Payment (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: On
hr: Uključi

en: Settings
hr: Postavke

en: settings
hr: Postavke

en: Amount
hr: Iznos
