Node Paypal Payment (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: On
ro: Pornit

en: Settings
ro: Setări

en: settings
ro: setări

en: Off
ro: Oprit

en: Amount
ro: Suma

en: Payment Status
ro: Status plată

en: Fee
ro: Taxă
