Node Paypal Payment (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: On
ta: சரி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: settings
ta: அமைப்புகளை

en: Off
ta: இல்லை
