Node Paypal Payment (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Title
de: Titel

en: On
de: An

en: Settings
de: Einstellungen

en: settings
de: Einstellungen

en: Off
de: Aus

en: Id
de: ID

en: Amount
de: Betrag

en: Payment Status
de: Zahlungsstatus

en: Fee
de: Gebühr

en: Payment options
de: Zahlungs-Optionen

en: Thank you
de: Dankeschön

en: Additional settings
de: Zusätzliche Einstellungen

en: General options
de: Allgemeine Optionen

en: Thank you message
de: Danksagung

en: Payment Date
de: Datum Zahlung

en: Pay Now
de: Jetzt zahlen
