Node Paypal Payment (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: On
lv: Aktīvs

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Off
lv: Izslēgts

en: Amount
lv: Summa

en: Live
lv: Tiešraide

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: General options
lv: Vispārējās iespējas
