Node Paypal Payment (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: On
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: settings
cs: nastavení

en: Off
cs: Vypnuto

en: Amount
cs: Částka

en: Payment Status
cs: Stav platby

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)
