Node Paypal Payment (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: On
cy: Ymlaen

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: settings
cy: gosodiadau

en: Off
cy: I ffwrdd
