Node Paypal Payment (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: On
el: Ανοικτό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Off
el: Κλειστό

en: Amount
el: Ποσό

en: Payment Status
el: Κατάσταση πληρωμής
