Node Paypal Payment (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: On
ja: オン

en: Settings
ja: 設定

en: settings
ja: 設定

en: Off
ja: オフ

en: Id
ja: ID

en: Amount
ja: 量

en: Live
ja: ライブ

en: Sandbox
ja: サンドボックス
