Node Paypal Payment (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: On
pl: Włączony

en: Settings
pl: Ustawienia

en: settings
pl: ustawienia

en: Off
pl: Wyłączony

en: Amount
pl: Ilość

en: Payment Status
pl: Status płatności

en: Live
pl: Na żywo

en: Fee
pl: Opłata

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Thank you message
pl: Wiadomość z podziękowaniem
