Node Paypal Payment (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: On
ru: Вкл

en: Settings
ru: Настройки

en: settings
ru: настройки

en: Off
ru: Выкл

en: Amount
ru: Сумма

en: Payment Status
ru: Статус платежа

en: Live
ru: Действующий

en: Fee
ru: Пошлина

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Payment options
ru: Опции оплаты

en: Thank you
ru: Спасибо

en: Additional settings
ru: Дополнительные настройки
