Node Paypal Payment (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: On
sk: Zapnúť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: settings
sk: nastavenia

en: Off
sk: Vypnúť

en: Amount
sk: Množstvo

en: Live
sk: Naživo

en: Fee
sk: Poplatok
