Node Paypal Payment (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: On
tr: Açık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: settings
tr: ayarlar

en: Off
tr: Kapalı

en: Amount
tr: Miktar

en: Live
tr: Live (canlı)
