Node Paypal Payment (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: On
uk: Увімкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: settings
uk: налаштування

en: Off
uk: Вимкнено

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Amount
uk: Величина

en: Payment Status
uk: Стан оплати

en: Live
uk: Наживо

en: Fee
uk: Винагорода

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Payment options
uk: Опції оплати

en: Thank you
uk: Спасибі

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: General options
uk: Загальні параметри
