Node Paypal Payment (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: On
bg: Включи

en: Settings
bg: Настройки

en: Off
bg: Изключи

en: Id
bg: Номер

en: Live
bg: Живот
