Node Paypal Payment (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: On
ka: ჩართვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Off
ka: გამორთვა
