Node Paypal Payment (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: On
pt: Habilitado

en: Settings
pt: Configurações

en: settings
pt: configurações

en: Off
pt: Desligado

en: Amount
pt: Valor

en: Payment Status
pt: Status do pagamento

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Fee
pt: Taxa

en: General options
pt: Configurações gerais

en: Thank you message
pt: Mensagem de obrigado
