Node Paypal Payment (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: On
sv: På

en: Settings
sv: Inställningar

en: settings
sv: inställningar

en: Off
sv: Av

en: Amount
sv: Belopp

en: Sandbox
sv: Sandlåda
