Node Paypal Payment (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: On
gl: Activo

en: Settings
gl: Axustes

en: settings
gl: opcións

en: Off
gl: Desactivado

en: Amount
gl: Cantidade

en: Payment Status
gl: Estado de pago

en: Live
gl: Vista previa
