Node Paypal Payment (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: On
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: settings
lt: nustatymai

en: Off
lt: Išjungta

en: Amount
lt: Suma

en: Live
lt: Gyva
