Node Paypal Payment (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: On
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: settings
vi: các thiết lập

en: Off
vi: Tắt

en: Amount
vi: Số lượng

en: Payment Status
vi: Tình trạng thanh toán

en: General options
vi: Tùy chọn chung
