Node Paypal Payment (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: On
hi: चालू

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: Off
hi: बंद
