Node read time (8.x-1.11) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Container
da: Beholder

en: 1 minute | @count minutes
da[0]: 1 minut
da[1]: @count minutter

en: 1 minute
da: 1 minut

en: 1 second | @count seconds
da[0]: 1 sekund
da[1]: @count sekunder

en: Unit of time
da: Tidsenhed
