Node read time (8.x-1.12) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Container
fi: Säiliö

en: 1 minute | @count minutes
fi[0]: 1 minuutti
fi[1]: @count minuuttia

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: 1 second | @count seconds
fi[0]: 1 sekunti
fi[1]: @count sekuntia

en: Unit of time
fi: Aikayksikkö
