Node read time (8.x-1.12) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Container
lt: Konteineris

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: 1 second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: Unit of time
lt: Laiko vienetas
