Node read time (8.x-1.13) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Container
cs: Kontejner

en: 1 minute | @count minutes
cs[0]: 1 minuta
cs[1]: @count minuty
cs[2]: @count minut

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: 1 second | @count seconds
cs[0]: 1 sekunda
cs[1]: @count sekundy
cs[2]: @count sekund

en: Unit of time
cs: Jednotky času
