Node read time (8.x-1.13) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Container
es: Contenedor

en: 1 minute | @count minutes
es[0]: 1 minuto
es[1]: @count minutos

en: 1 minute
es: 1 minuto

en: 1 second | @count seconds
es[0]: 1 segundo
es[1]: @count segundos

en: Unit of time
es: Unidad de tiempo
