Node read time (8.x-1.14) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Container
ja: コンテナー

en: 1 minute | @count minutes
ja[0]: 1分
ja[1]: @count 分

en: 1 minute
ja: 1分

en: 1 second | @count seconds
ja[0]: 1 秒
ja[1]: @count 秒

en: Unit of time
ja: 時間の単位
