Node read time (8.x-1.8) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Container
et: Konteiner

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 minute
et: 1 minut

en: 1 second | @count seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Unit of time
et: Ajaühik
