Node read time (8.x-1.8) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Container
uk: Контейнер

en: 1 minute | @count minutes
uk[0]: @count хвилина
uk[1]: @count хвилини
uk[2]: @count хвилин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: 1 second | @count seconds
uk[0]: @count секунда
uk[1]: @count секунди
uk[2]: @count секунд

en: Unit of time
uk: Одиниця часу
