Node Revision Delete (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Avlýs

en: Edit
is: Broyt

en: Never
is: Ongantíð

en: Not published
is: Ikki útgivið

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um
