Node Revision Delete (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: week
mr: आठवडा

en: Every hour
mr: प्रत्येक तास

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: months
mr: महिने

en: Days
mr: दिवस

en: Not published
mr: अप्रकाशित
