Node Revision Delete (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: week
fi: viikko

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Every hour
fi: Tunneittain

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: days
fi: päivät

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Published
fi: Julkaistu

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: months
fi: kuukausia

en: Weeks
fi: Viikot

en: day
fi: päivä

en: Days
fi: Päivät

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Revision
fi: Versio

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Requires a title
fi: Vaatii otsikon

en: Don't display post information
fi: Älä näytä lähetyksen tietoja

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
